PredajAUTO

Přihlášení Googlem

Prihlásenie Facebookom

Prihlásenie

Registrácia


DOMOV

INZERCIA / BAZÁR


Inzeráty používateľa

PredajAUTO
PredajAUTO DOMOV INZERCIA / BAZÁR

Inzeráty

Aká je platnosť inzerátov?

Platnosť inzerátov je 90 dní od ich pridania alebo od ich poslednej aktualizácie. V kategórii „Služby" a ich podkategóriách 1 rok.

Kde nájdem svoje inzeráty?

Registrovaní používatelia nájdu svoje inzeráty po prihlásení na stránke svojho profilu - v menu voľba „Môj profil“. Neregistrovaní používatelia môžu nájsť svoje inzeráty podľa telefónu alebo e-mailu - v menu voľba „Inzeráty používateľa“.

Ako môžem zmazať inzerát?

Zmazať inzerát môžete na stránke inzerátu. Pod cenou je odkaz „zmazať inzerát“, na ktorý kliknete. Ak ste registrovaný používateľ, zobrazí sa vám potvrdenie zmazania, ak ste inzerát pridali ako neregistrovaný používateľ, budete vyzvaný k zadaniu hesla inzerátu, ktoré ste zadali pri jeho pridaní (ak ste prihlásený a chcete zmazať inzerát zadaný bez registrácie, musíte sa najskôr zo svojho účtu odhlásiť).

Zabudol som heslo k inzerátu

Heslo k inzerátu si môžete nechať odoslať na stránke inzerátu. Pod cenou je odkaz "odoslať heslo". Zadáte svoj e-mail, ktorý ste zadali pri podávaní inzerátu, na ktorý vám potom príde odkaz k resetu hesla. Skontrolujte tiež priečinok SPAM. Ak ste prihlásený a chcete odoslať heslo k inzerátu zadanému bez registrácie, musíte sa najskôr zo svojho účtu odhlásiť.

Mám zadané inzeráty bez registrácie a teraz som sa zaregistroval, je možné previesť inzeráty na môj účet?

Áno, stačí overiť e-mailovú adresu. To môžete urobiť 2 spôsobmi. Prvým je, že sa prihlásite Facebookom (s rovnakou e-mailovou adresou). Druhým je, že sa prihlásite e-mailom do svojho účtu, prejdete na „Nastavenie“ a ak sú na inzeráte pod rovnakým e-mailom inzeráty, zobrazí sa Vám v nastavení možnosť „Overiť e-mailovú adresu", na tú kliknete a potvrdíte odkaz odoslaný e-mailom. Po overení e-mailu sa v nastavení zobrazí zoznam Vašich inzerátov a pod nimi odkaz „Previesť na môj účet".

Môj inzerát bol odstránený pre porušenie podmienok portálu, prečo?

Presné znenie podmienok inzertného portálu, vrátane zoznamu zakázanej inzercie nájdete na stránke „Podmienky“. Odkaz nájdete v päte stránky. Najčastejším dôvodom je inzercia pôžičiek, multilevel systémov (kozmetika, drogéria,...) a predaj výrobkov s vekovou hranicou od 18 rokov.

Potrebujem zistiť e-mail na inzerenta/predajcu

Bohužiaľ tieto informácie môžeme poskytnúť iba štátnym inštitúciám ako súčasť trestného alebo priestupkového konania, ak si ich vyžiadajú a majú na ne oprávnenie.

Strážny pes

Na čo slúži strážny pes?

Chcete dostávať upozornenia na nové inzeráty e-mailom? Aktivujte si strážneho psa. Na stránke s inzerátmi zadajte parametre vyhľadávania, napr. „iphone“ do 9000 Kč a kliknite na „Hľadať“. O riadok nižšie sa zobrazí „Aktivovať strážneho psa - odosielať nové inzeráty e-mailom“. Po kliknutí na tento odkaz zadáte iba svoju e-mailovú adresu a interval vyhľadávania (hodinový, denný alebo týždenný).

Ako vypnem strážneho psa?

Strážneho psa môžete zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý je súčasťou každého e-mailu s nájdenými inzerátmi.

Účet

Registroval som sa pomocou Facebooku a chcem sa prihlásiť e-mailom, ale nemám heslo.

Na stránke „Prihlásenie“ vyberte možnosť „Zabudnuté heslo“ (odkaz je funkčný až po odhlásení z účtu) a zadajte svoj e-mail. Na vašu adresu vám príde odkaz na reset hesla. Potom sa môžete prihlásiť cez Facebook i e-mailom.

Jak mohu změnit e-mail?

Přihlaste se do svého účtu, přejděte do „Nastavení“ a poté kliněte na „Změnit e-mailovou adresu“. Na další stránce zadejte nový e-mail a vaše současné heslo. Následně potvrďte změnu kliknutím na odkaz, který vám byl odeslán na novou e-mailovou adresu. Email nelze změnit, pokud již je pod touto adresou registrovaný jiný uživatel nebo vy např. Facebookem / Google. V takovém případě je potřeba tento účet duplicitní účet nejdříve zrušit.

Ako môžem zrušiť svoj účet?

Prihláste sa do svojho účtu, prejdite na „Nastavenie“ a potom „Heslo a prihlásenie“. Posledná voľba na stránke je „Trvalo odstrániť účet“. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete opäť zaregistrovať. Nezabudnite, že odstránením účtu vymažete všetky svoje údaje na portáli a nemožno ich obnoviť ani vrátane zostávajúceho kreditu. Ak ste sa zaregistrovali Facebookom, nechajte si najskôr zaslať heslo e-mailom.

Ako môžem zdieľať celú svoju ponuku?

Po prihlásení v hornom menu prejdite na stránku „Môj profil“, kde pod základnými informáciami nájdete odkazy na „Zdieľať profil s ponukou“ pre najbežnejšie sociálne siete.

Kto môže ohodnotiť môj profil / ako niekoho ohodnotím?

Hodnotenie profilu je umožnené iba registrovaným a overeným používateľom. Overenie je možné vykonať SMS správou, alebo prihlásením cez Facebook. Potom môžete bez obmedzenia hodnotiť používateľov, od ktorých nakupujete. Hodnotenie je možné udeliť iba raz a je možné ho v budúcnosti zmeniť.

Ako môžem odstrániť hodnotenie zo svojho profilu?

Odstrániť je možné iba vulgárne hodnotenia a hodnotenia, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi alebo zákonmi SR - v takom prípade nás kontaktujte nižšie. Iné hodnotenia sa nedajú odstrániť.

Ako môžem overiť svoj účet?

Ponúkame 3 spôsoby overenia. Facebookom - stačí sa prihlásiť pomocou účtu na Facebooku, v ktorom používate rovnakú e-mailovú adresu ako v profile. Telefónom - zašlite SMS podľa inštrukcií na v „Nastavenie“. E-mailom - odkaz na zaslanie verifikačného e-mailu nájdete v „Nastavenie“.

Co je to Premium účet?

Premium je placený typ účtu, který přináší následující výhody:

  • Vaše nabídka na doméně 3 řádu (https://cochcetevy.prodejhned.cz) – možnost použít na vizitkách, při sdílení na sociálních sítích atd.
  • Vyhledávání ve vašich inzerátech na této stránce
  • Vaše nabídka a vaše inzeráty kompletně bez reklam
  • Ve spodní části detailu Vašeho inzerátu odkaz na vaše další inzeráty (místo inzerátů jiných uživatelů)
  • Na stránce inzerátu velké tlačítko „Celá nabídka prodejce“
  • Odkaz v horní stránce uživatelů – sekce Premium uživatelé
  • Označení inzerátu a profilu „Premium uživatel“

Cenu Premium účtu naleznete v ceníku zde.

Platby

Chci zaplatit PayPalem ale neumím anglicky

Jednoduchý návod naleznete zde.

Dobil som si kredit prevodom, kedy ho budem mať pripísaný?

Ak uskutočníte platbu z Fio Banky tak cca za 15-20 minút. Z ostatných bánk do druhého dňa.

Dobil som si kredit SMSkou, kedy ho budem mať pripísaný?

Platba cez SMS je spracovaná obvykle do jednej minúty od odoslania SMS.

Poslal som platbu, kde získam daňový doklad?

Doklad k platbe prevodom nájdete na stránke "Kredity" vo Vašom účte. Doklad k SMS získate od prevádzkovateľa SMS brány.

Ostatné

Mám problém a niečo nefunguje

Kontaktujte nás, prosíme, prostredníctvom formulára nižšie. Ďakujeme.

Kto je prevádzkovateľom portálu?

Prevádzkovateľom a vlastníkom portálu je: Garry Webdesign Studio s.r.o., U valu 862/2, 161 00 Praha 6, ICO: 05790697

Zvýhodnění inzerátů pro provozovatele zprostředkuje (prodává): Garry Webdesign Studio s.r.o., U valu 862/2, 161 00 Praha 6, ICO: 05790697

Kontaktný formulár


Odoslaním súhlasíte s podmienkami servera.